poniedziałek, 18 październik 2021 13:16

Wizyta panów policjantów w przedszkolu

Wizyta panów policjantów w przedszkolu Wizyta panów policjantów w przedszkolu fgfg

Dnia 18.10.2021r. nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci z Komendy Powiatowej w Gostyninie. Panowie przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zapamiętały ważne numery alarmowe.

Policjanci uświadomili przedszkolaków o konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami, a także o nie zawieraniu znajomości z obcą osobą. Dzieci miały okazję poznać umundurowanie i wyposażenie potrzebne w codziennej pracy policjanta. Dzięki takim spotkaniom, dzieci będą darzyły policję zaufaniem, do której zawsze mogą zwrócić się o pomoc.

Czytany 1227 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 październik 2021 13:18