niedziela, 03 październik 2021 10:06

Poznajemy klocki Nemi

Napisane przez
Poznajemy klocki Nemi Poznajemy klocki Nemi fgfg

W tym tygodniu dzieci z grupy „Pszczółek” po raz pierwszy zapoznały się z nową pomocą dydaktyczną dołączoną do naszego pakietu książek. Klocki Nemi to wyjątkowa pomoc dydaktyczna ułatwiająca dzieciom łatwe i szybkie liczenie w pamięci bez konieczności pisania liczb.
Dzięki nim przedszkolaki będą ze zrozumieniem rozwiązywać zadania matematyczne, a nauka liczenia stanie się wspaniałą przygodą. Nauka liczenia dla dzieci jest dużym wyzwaniem, ale przy odpowiednim doborze materiałów, czy też pomocy dydaktycznych może być wspaniałą zabawą i przebiegać w miłej i przyjaznej atmosferze.
Klocki Nemi wykorzystują naturalną ciekawość dzieci i ich chęć do zabawy w celu kształtowania kompetencji matematycznych.

 

 

 

Czytany 72 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 03 październik 2021 10:07