sobota, 19 czerwiec 2021 10:27

zasady organizacji i funkcjonowania placów zabaw

Napisane przez
Zasady organizacji i funkcjonowania placów zabaw Zasady organizacji i funkcjonowania placów zabaw fgfg

 

Przypominamy o procedurach korzystania z placu zabaw w Przedszkolu nr 5 w Gostyninie na podstawie wytycznych Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Edukacji, w celu zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolu i ochrony przed rozprzestrzenianiem się COVID-19 w okresie ograniczonego funkcjonowania przedszkoli obowiązują specjalne Procedury bezpieczeństwa:

  • Dziecko może zostać odebrane z terenu przedszkolnego wówczas, gdy rodzic bądź osoba upoważniona dotrze na miejsce pobytu grupy i zgłosi nauczycielowi odebranie dziecka. ... Po odebraniu dziecka rodzic nie może przebywać na terenie placu zabaw, nawet, gdy nie ma na nim dzieci.

Bardzo prosimy więc o nieprzebywanie na placu zabaw ze względów bezpieczeństwa oraz komfortu pracy nauczyciela, który w danej chwili ma pod opieką inne dzieci z pozostałych grup.

Czytany 43 razy Ostatnio zmieniany sobota, 19 czerwiec 2021 10:28