poniedziałek, 17 maj 2021 09:30

"Sówki" projekt edukacyjny "Książka"

Napisane przez
"Sówki" z wizytą w księgarni "Sówki" z wizytą w księgarni fgfg
W grupie Sówek wczoraj zakończył się projekt edukacyjny „ Książka”. Starszaki w trakcie projektu zgłębiły wiadomości związane z książką i nie tylko. Dzieci dowiedziały się jak powstaje książka? Odbyły wirtualną wycieczkę do Drukarni.
Czym się różni biblioteka od księgarni? Starszaki to wiedzą. W naszej sali stworzyliśmy grupowy Kącik Książki do którego przedszkolaki chętnie zaglądały. W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy naszą gostynińską Księgarnie.
Każde dziecko prezentowało swoją ulubiona książkę i wypowiadało się na jej temat.
Pani Dyrektor również została zaangażowana w nasz projekt i przeczytała naszym starszakom jedną z ponadczasowych Baśni pt. „ Jaś i Magiczna Fasola” dzieci ze skupienie słuchały czytanego tekstu. Na zakończenie projektu przedszkolaki sworzyły własna książkę.
 

 

 

Czytany 38 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 maj 2021 07:27