wtorek, 20 grudzień 2022 09:15

Wigilia u "Sówek"

Napisane przez
Wigilia u "Sówek" Wigilia u "Sówek" fgfg

 

W czwartek 15 grudnia w ramach przygotowań do Świat Bożego Narodzenia dzieci z grupy „Sówek” piekły świąteczne pierniki. Zwyczaj pieczenia pierników przed świętami to już tradycja w naszym przedszkolu. Nasze dzieci przygotowały pierniczki z tradycyjnego przepisu. Wspólne wałkowanie ciasta, wykrawanie różnych kształtów pierniczków przy pomocy specjalnych foremek do ciastek sprawiły dzieciom wielką radość i frajdę. W piątek dzieci zaprosiły rodziców na wspólną wigilie połączoną z dekorowaniem pierniczków. Była to okazja do wspólnego kolędowania i złożenia sobie najserdeczniejszych życzeń świątecznych.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w tym przedsięwzięciu.

 

Czytany 766 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 grudzień 2022 09:16