wtorek, 06 grudzień 2022 10:10

Mikołajki 2022

Napisane przez
Mikołajki 2022 Mikołajki 2022 fgfg

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki oraz recytowały wierszyki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Jak co roku wszyscy zrobiliśmy sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do fotorelacji na naszym Facebooku:)

Czytany 749 razy Ostatnio zmieniany piątek, 09 grudzień 2022 09:30