niedziela, 27 listopad 2022 21:42

"Jestem sobie mały miś, śmieszny miś, znam się z dziećmi nie od dziś... "- DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w grupie BIEDRONEK.

Napisane przez
"Jestem sobie mały miś, śmieszny miś, znam się z dziećmi nie od dziś... "- DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w grupie BIEDRONEK. "Jestem sobie mały miś, śmieszny miś, znam się z dziećmi nie od dziś... "- DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w grupie BIEDRONEK. fgfg
 
 
Dzisiejszego dnia czyli 25.11 obchodzone jest na całym świecie wyjątkowe święto - Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki dzisiejszego dnia poznawały różne ciekawostki z życia niedźwiedzi, historię powstania tego święta oraz uczestniczyły w zabawach taneczno-ruchowych wraz z pluszakami, które przyniosły z domu. Wspólne zabawy obfitowały w wiele emocji z rywalizacji i wspólnej zabawy.
Czytany 679 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 27 listopad 2022 21:44