czwartek, 10 listopad 2022 11:18

11 Listopada- Święto Niepodległości

Napisane przez
11 Listopada- Święto Niepodległości 11 Listopada- Święto Niepodległości fgfg

"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

Dziś w naszym Przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. 10 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Na początku o godzinie 11:11 odśpiewaliśmy hymn Mazurek Dąbrowskiego, a następnie oglądaliśmy film edukacyjny w formie bajki poświęcony tematyce patriotycznej.

Hymn w wykonaniu przedszkolaków jest dostępny na Facebooku.

 

Czytany 373 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 listopad 2022 11:20