niedziela, 26 czerwiec 2022 20:07

Piknik Rodzinny

Napisane przez
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny fgfg

Od wielu lat tradycją w naszym przedszkolu jest organizowanie Pikniku Rodzinnego, jednakże z powodu pandemii niestety przez 2 lata nie mieliśmy takiej możliwości.

Jest to doskonały czas na wspólne świętowane w gronie rodziny i przyjaciół. Nasze przedszkolaki w ramach niespodzianki zaprezentowały się od jak najlepszej strony, eksponując swoje talenty wokalne i recytatorskie. Wzruszenie na twarzach rodziców i łzy w oczach były dowodem na to, że niespodzianka się udała. Piękna pogoda, wspaniała atmosfera, zieleń ogrodu wprawiła wszystkich w dobry nastrój. Wiele radości i uśmiechu dostarczyły wszystkim uczestnikom wspólne śpiewy, tańce, grillowanie. Największą atrakcją dla dzieci było  malowanie twarzy, Minionek, zaplatanie warkoczyków oraz dmuchaniec, który cieszył się największym powodzeniem.

 

Czytany 286 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 26 czerwiec 2022 20:14
Więcej w tej kategorii: « Dyżur wakacyjny Podziękowania »