czwartek, 09 czerwiec 2022 12:16

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Kreatywny Przedszkolak Kreatywne Dziecko

Napisane przez
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Kreatywny Przedszkolak Kreatywne Dziecko Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Kreatywny Przedszkolak Kreatywne Dziecko fgfg

Wychodząc naprzeciw potrzebom rozwijania u dzieci wyobraźni twórczej oraz artystycznej we wrześniu 2021r. przystąpiłyśmy do udziału w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Kreatywny Przedszkolak organizowanym przez Edu Fejkiel  (termin realizacji X 2021- V 2022).

 

Głównym celem tego projektu jest podejmowanie kreatywnych i twórczych działań przez nauczycieli wraz z przedszkolakami. Przede wszystkich chodzi o uruchamianie twórczości dzieci, czyli działanie w taki sposób, by potrafiły zrobić „coś z niczego”. Dzieci uczą się tworzyć piękne dzieła – niekoniecznie kupując gotowe produkty. Uczestnicząc w projekcie “Kreatywny przedszkolak”, działamy według ustalonego harmonogramu.

Bardzo dziękujemy rodzicom oraz dzieciom za zaangażowanie się w udział w projekcie.

 

Czytany 781 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 czerwiec 2022 12:20