czwartek, 09 czerwiec 2022 12:05

Wyzwanie Teodora - projekt

Napisane przez
Wyzwanie Teodora - projekt Wyzwanie Teodora - projekt fgfg

W ciągu roku szkolnego 2021/2022 grupa maluszków i starszaków podjęła „Wyzwania Teodora”.

Teodor to bocian, przyjaciel dzieci, a zwłaszcza przedszkolaków. Ten wyjątkowy bocian wie, jak ważne jest dbanie o wszechstronny rozwój dzieci, ale równocześnie pamięta zawsze o tym, aby zwracać uwagę na potrzeby i uczucia innych. 

Projekt „Wyzwania Teodora” był sposobem na przekazanie dzieciom, czasem prostych, ale bardzo ważnych umiejętności i wartości. Teodor chciał, aby przedszkolaki zdobyły siedem sprawności, które uważa za najbardziej przydatne, dlatego wyznaczył siedem zadań do wykonania. Były one związane ze sportem, przygotowywaniem posiłku, okazywaniem pomocy, wyrażaniem emocji i uczuć, dbaniem o przyrodę, obudzeniem
w przedszkolakach małych artystów.

Dziękujemy bardzo dzieciom za tak chętny udział we wszystkich sprawnościach.

 

Czytany 344 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 czerwiec 2022 12:16