wtorek, 07 czerwiec 2022 07:15

Wizyta Straży Pożarnej

Napisane przez
Wizyta Straży Pożarnej Wizyta Straży Pożarnej fgfg
Dzisiaj w przedszkolu gościliśmy funkcjonariuszy Straży Pożarnej w Gostyninie. Goście w ciekawy sposób przybliżyli przedszkolakom specyfikę pracy strażaka jednocześnie prezentując strój i podręczny sprzęt. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, że praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów. Strażacy zapoznali przedszkolaków z sytuacjami, w których należy wezwać straż pożarną. Dzieci z bliska mogły podziwiać wóz strażacki, wyposażenie jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Dzieci przymierzały hełm strażacki, wchodziły do wozu, gdzie mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy choć przez chwilę.

 

Czytany 863 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 marzec 2023 15:46