wtorek, 31 maj 2022 07:12

Dzień Dziecka 2022

Napisane przez
Dzień Dziecka 2022 Dzień Dziecka 2022 fgfg

Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 5 w Gostyninie

 

Przypominamy jak się bawimy w „Dzień Dziecka”.

Grupa „Biedronek” i grupa „Pszczółek” wybiera się do Happy Parku. Prosimy o dostosowanie stroju do miejsca zabaw dzieci oraz przypominamy o zabraniu stroju na przebranie i przekąsek bez czekolady. Dzieci śniadanie i obiad będą miały zapewnione w przedszkolu oraz jeszcze jeden ciepły posiłek w sali zabaw. Prosimy, aby dzieci nie posiadały pieniędzy ani innych rzeczy, które dodatkowo musiałby pilnować.

Grupa „Sówek” wybiera się do Fikolandu w Gostyninie. Z przedszkola na miejsce zabawy dzieci będą szły pieszo więc prosimy o dostosowanie stroju do jutrzejszej pogody.

 

Czytany 190 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 31 maj 2022 07:16