czwartek, 17 marzec 2022 11:30

Planowane wyjścia marzec/ kwiecień "Pszczółki"/ "Bierdonki"

Napisane przez
Planowane wyjścia marzec/ kwiecień "Pszczółki"/ "Bierdonki" Planowane wyjścia marzec/ kwiecień "Pszczółki"/ "Bierdonki" fgfg

Grupa „Pszczółek”

Dnia 31.03.2022r. dzieci z grupy „Pszczółek” wybierają się na zajęcia do Biblioteki dla dzieci i młodzieży im. Stasia i Neli w Gostyninie na zajęcia dydaktyczne. Prosimy, aby dzieci tego dnia miały odpowiedni strój do pogody.

Grupa „Pszczółek” / Grupa „Biedronek”

Dnia 07.04.2022r. dzieci z powyższych grup wybierają się na koncert do Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Romualda Twardowskiego w Gostyninie prosimy, aby dzieci tego dnia były odpowiednio ubrane (strój odpowiedni do pogody).

 

Czytany 200 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 marzec 2022 05:38