środa, 22 grudzień 2021 23:04

Jasełka 2021

Napisane przez
Jasełka 2021 Jasełka 2021 fgfg

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały w tym roku dzieci z grupy „Pszczółek”, które w środę 22 grudnia, zaprezentowały przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka bożonarodzeniowe”.  Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami. Piękne stroje przedszkolaków przygotowane przez rodziców, którym jesteśmy bardzo wdzięczni były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Zapraszamy do obejrzenia naszych występów na naszym Facebooku.

Czytany 744 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 grudzień 2021 23:06