poniedziałek, 06 grudzień 2021 13:30

Wizyta Mikołaja

Napisane przez
Wizyta Mikołaja Wizyta Mikołaja fgfg

Tak długo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola. Został powitany gromkimi brawami. Na wstępie dzieci zaskoczyły Świętego Mikołaja prezentując swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Mikołaj bardzo dziękował za pamięć, piękne wiersze i piosenki. Miło spędzony czas uświetniło wspólne zdjęcie oraz wręczenie przez Mikołaja paczek z prezentami. W to poniedziałkowe przedpołudnie na wszystkich dziecięcych twarzach gościł uśmiech oraz radość. Na koniec wizyty życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok.

Czytany 27 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 grudzień 2021 13:32
Więcej w tej kategorii: « Zajęcia zdalne Szlachetna Paczka »