niedziela, 05 grudzień 2021 15:44

CO SŁYCHAĆ U BIEDRONEK?

Napisane przez
CO SŁYCHAĆ U BIEDRONEK? CO SŁYCHAĆ U BIEDRONEK? fgfg
 
Przedszkolaki w ostatnich dwóch tygodniach listopada zajmowały się tematykami dotyczącymi: dinozaurów (realizacja tematu Metodą Projektu) oraz urządzeń elektrycznych w życiu człowieka dawniej i dziś. Zajęcia dedykowane tym tematykom realizowane były w każdej ze sfer dziecka i rozwijały ich kompetencje.
Dzieci uczestniczyły również w zabawach integracyjnych z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia oraz Andrzejek.
Podczas tych ostatnich dwóch tygodni przedszkolaki również odbyły wycieczkę do teatru oraz miały okazne uczestniczyć w produkcji swojego własnego lizaka. Także KONCERT JESIENNY niezwykle barwny, rozśpiewany i roztańczony pozwolił przedszkolakom na zaprezentowanie swoich umiejętności recytatorskich, wokalnych i tanecznych.
Czytany 638 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 05 grudzień 2021 15:45