sobota, 04 grudzień 2021 11:21

JESIEŃ- KOLOROWA, ROZTAŃCZONA I ROZŚPIEWANA.... CZYLI "KONCERT JESIENNY" CZAS ZACZĄĆ!

Napisane przez
JESIEŃ- KOLOROWA, ROZTAŃCZONA I ROZŚPIEWANA.... CZYLI "KONCERT JESIENNY" CZAS ZACZĄĆ! JESIEŃ- KOLOROWA, ROZTAŃCZONA I ROZŚPIEWANA.... CZYLI "KONCERT JESIENNY" CZAS ZACZĄĆ! fgfg
 
Jesień to piękna pora roku, która niesie za sobą wachlarz barw jak i również bogactwo darów sądu, ogrodu i lasu. W dniach 29 i 30. 11. 2021 przedszkolaki z grupy BIEDRONEK zaprezentowały występ słowno- muzyczno - taneczny, który treścią nawiązywał do walorów przyrody jesienną porą. Recytowane wiersze, śpiew piosenek i taniec z pomponami do utworu "JESIEŃ" z repertuaru Antonio Vivaldiego wprowadziły zaproszonych gości w atmosferę jesiennej aury. Mali aktorzy nagrodzeni zostali gromkimi brawami oraz słodką niespodzianką, którą na ręce wychowawcy złożyła Pani Dyrektor.
Dziękujemy za obecność na Naszej uroczystości - dzieci i wychowawcy grupy BIEDRONEK. Zapraszamy do obejrzenia całej uroczystości na Naszym Facebooku.
 
Czytany 751 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 grudzień 2021 11:23