PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

„Mam trzy latka, trzy i pół…” – właśnie w tym wieku są nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy „Biedronek”. W dniu 25 listopada 2020r. oficjalnie grupa najmłodszych przedszkolaków dołączy do naszej przedszkolnej społeczności, podczas uroczystości przedszkolnej „Pasowanie na Przedszkolaka”. Nasze dzielne przedszkolaki w krótkim programie zaprezentują swoje wokalne i recytatorskie umiejętności. Zaśpiewają piosenki, powiedzą wierszyki, których w tym krótkim czasie zdążyły nauczyć się podczas pobytu w przedszkolu. W nagrodę za włożony trud, a także wielką odwagę Pani Dyrektor wręczy dzieciom pamiątkowe dyplomy, a także symboliczną kredką mianuje dzieci na „prawdziwych przedszkolaków”.

Życzymy dzieciom samych sukcesów w ich przedszkolnej edukacji i mamy nadzieję, że będą czuły się u nas naprawdę dobrze, a z ich twarzy nie zniknie uśmiech.

Z uwagi na panującą sytuację w kraju, tym razem uroczystość odbędzie się bez udziału rodziców oraz osób trzecich i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny.

napis pasowanie na przedszkolaka literki 2PNG