Ostateczna lista dzieci przyjętych na rok przedszkolny 2020/2021

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi GIS z dnia 26.08.2020r. dotyczącymi zmian powierzchni użytkowej do zbiorowego pobytu dzieci w przedszkolu zamieszczamy listę dzieci zakwalifikowanych do nauki stacjonarnej od 1 września 2020r.

GRUPA:   5,6- latków          roczniki:  2014,  2015                                              

Nauczyciele: Małgorzata Izdebska Bogdanowicz, Anna Kacprzak

Woźna oddziałowa: Aleksandra Lewandowska

 

  1. Chybicka Luiza
  2. Ciesielska Alicja
  3. Dalkowska Hanna
  4. Filipiak Michał
  5. Gutkowski Antoni
  6. Jastrzębska Julia
  7. Leśniewska Alicja
  8. Kaczanowska Dominika
  9. Kalinowski Adam
  10. Kalinowski Mikołaj
  11. Kuć Aleksandra
  12. Krzemiśnki Szymon
  13. Kwiatkowska Zofia
  14. Lewandowski Leon
  15. Lipka Maria
  1. Moliborska Michalina
  2. Nnobi Oliwier
  3. Pastor Hanna
  4. Serwach Amelia
  5. Skibiński Dominik Alex
  1. Skibińska Lena
  2. Stefaniak Helena
  3. Tyrajska Rozalia
  1. Zaręba Aleksy
  2. Zieleniewski Julian

 

 

 

 

GRUPA:   4,5 - latków          roczniki: 2015, 2016

nauczyciele: Justyna Dudkiewicz, Lewandowska Beata

woźna oddziałowa:  Renata Stańczak, Jolanta Rosiak

  1. Bogdanowicz Kalina
  2. Balcerzak Alicja
  3. Chmielewski Nikodem
  4. Chwedruk Amelia
  5. Falkowska Amelia
  6. Gajewski Szymon
  7. Gawryłow Eryk
  8. Gołębiewski Szymon
  9. Gutkowski Aleksander
  10. Itczak Oliwia
  11. Kawulska Marcelina
  12. Klekowicki Szymon
  13. Kijek Aniela
  14. Klonowska Ewa
  15. Kokosińska Maja
  16. Kroczek Barbara
  17. Leśniewski Mateusz
  18. Panek Alan
  19. Płaszaj Maja
  20. Szymański Jan Jakub
  21. Wilińska Hanna
  22. Woźniak Szymon
  23. Zaremba Amelia
  24. Zieleniewska Zofia

 

GRUPA:   3 - latków                                                           roczniki: 2016, 2017                           

nauczyciele: Lewandowska Beata, Ilona Różycka-Lińska

woźna oddziałowa: Iwona Zembowicz

 

  1. Baranowski Wojciech
  2. Domaniewski Wojciech
  3. Gołębiewska Amanda
  4. Gontarek Klara
  5. Grabarczyk Gabriel
  6. Ignatowska Alicja
  7. Janiszewska Maria
  8. Kaźmierska Julia
  9. Klekowicki Oliwier
  10. Komorowska Natalia
  11. Pakulska Oliwia
  12. Płaszaj Szymon
  13. Podel Mieszko
  14. Rutkowski Piotr
  15. Tyszka Wojciech
  1. Walczak Kacper
  2. Wojtalewicz Marcelina
  3. Wojtczak Maria unnamed

Bądż z nami w kontakcie

ul. Jana Kochanowskiego 2 
09-500 Gostynin

24 235 36-25

przedszkole_5_gostynin@onet.eu

 www.przedszkole5-gostynin.pl