Informacja.

Przypominamy o możliwości przysłania dziecka do przedszkola od 25 maja 2020r. Prosimy pamiętać, że pierwszeństwo mają dzieci, których rodzice są aktywni zawodowo ( obydwoje pracuje ) oraz o zgłoszeniu Pani Dyrektor od kiedy dziecko będzie przyprowadzane (numer kontaktowy Pani Agnieszka Żurawicz 509 384 662).  Nie należy przyprowadzać dziecka, które nie zostało wcześniej zgłoszone. Dziecko, które będzie uczęszczało na zajęcia opiekuńcze będzie przydzielone do grupy z dziećmi w różnym wieku. Przypominamy, że obowiązują restrykcje związane z COVID- 19. Są one umieszczone na naszej stronie internetowej oraz na naszym Facebooku.  Przypominamy, że rodzic wysyłający dziecko do przedszkola musi wyrazić zgodę na pomiar temperatury.