Logopedia

Szanowni Rodzice, Opiekunowie!

Z uwagi na aktualną sytuację, spowodowaną zagrożeniem zarażenia się wirusem SARS – CoV – 2 wywołującym zachorowanie na COVID - 19 oraz ze względu na wiążące się z tym zakazy i ograniczenia dotyczące bezpośredniego kontaktu, terapia Państwa dzieci w dotychczasowej formie nie może być realizowana .

Ponieważ nie wszyscy mamy stały dostęp do internetu i możliwości korzystania z komputerów, laptopów, nie możemy wykorzystać rozwiązania typu online. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszam do kontaktu drogą mailową : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Z przyjemnością udzielę Państwu dodatkowych informacji, wskazówek, odpowiem na pytania.

Zachęcam również do zabawy i utrwalania ćwiczeń na materiałach już przekazanych dzieciom. Pragnę przypomnieć, że ćwiczenia powinny mieć charakter zabawy i wykonujemy je od 5 do 10 minut, kilka razy dziennie.

W przestrzeni internetowej, możecie odnaleźć Państwo wiele ciekawych inspirujących pomysłów, polecam: Kreatywny Logopeda, Moje dzieci kreatywne, Rusz językiem, logopestka.pl, Brzęczychrząszcz.pl, Logopedyczny Świat Zabaw, Logotorpeda, MiMowa.pl, Domologo.pl, Logozabawy.pl, itp.

Wierszyki dla humoru i … dykcjiJ Agaty Kwias  Kwarantanna

Panna Anna w swojej wannie spędza czas na kwarantannie.

Jada co dzień płynną mannę – danie wprost na kwarantannę.

Anna w wannie , manna w Annie – kwarantanna służy pannie.

Kazia

Czy Kazia Kazi rączki odkazi?

Janeczka Janeczce da po maseczce?

Załóż rękawiczki nim otworzysz drzwiczki!

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia

Wiola Szymańska - logopeda