Wszystko zaczyna się od przedszkola :)

przedszkole

Szczególnie ciepło witamy dzieci i rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy w ciągu całego roku samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie.

Rodziców zapraszamy do współpracy i zaangażowania w życie przedszkola.

Zaczynamy 2 września 2019r (tj. poniedziałek).

Poniżej znajdą Państwo ważne informacje pomocne w przygotowaniu do tego wydarzenia.

Każdy przedszkolak 2 września przynosi kapcie na zmianę (dzieci 3-letnie podpisane) oraz ubrania na ewentualne przebranie do pozostawienia w szatni (koszulkę, spodenki, majtki, skarpetki) oraz podpisany ręcznik.
Bardzo prosimy Rodziców wszystkich przedszkolaków o wstrzymanie się z zakupami materiałów plastycznych dla dzieci. Kwestia wyprawki będzie poruszona na pierwszym zebraniu.